W szkole filmowej profesorami są aktywni

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców filmu docenia zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej https://amafilmacademy.pl/ można zdobyć wiedzę a także umiejętności pożyteczne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także znani aktorzy oraz fachowcy od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.