W szkole filmowej Warszawa uczniowie

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu ceni angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie poszerzające horyzonty wiedzy i umiejętności przydatnych w świecie filmu. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można zdobyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na drodze kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają także popularni aktorzy oraz fachowcy od zagadnień szkoła filmowa teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, jeśli pracuje się się z profesjonalistami. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest pożyteczna i przyjemna.

Komentarze: 1


noavatar.png
Potocki 2021-08-19

Niezadługo wezwałem Hanię o kończynę, pozostał normalny spośród uciechą także po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dosięgnął robotę w Komitecie Centralnym Armia Rodzimego.