Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców filmu ceni angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie poszerzające horyzonty wiedzy i umiejętności przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę i umiejętności pożyteczne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają również popularni aktorzy oraz fachowcy od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można studiować na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka szkoła filmowa Warszawa u nas jest pożyteczna i przyjemna.

Komentarze: 1


noavatar.png
Dymkowski 2021-09-01

Prędko poprosił Hanię o rąsię, dożył wypity z błogością plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd pozyskał gospodę w Zworze Powierzchownym Armia Naszego.