Powłoka antybakteryjna FAM to idea tworząca dodatkową asekurację

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu
art

Jedną z czołowych korporacji, specjalizujących się produkcją oraz dystrybucją dodatków meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim i zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pomocnym charakterem aktywności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jakość wykonania i trwałość. FAM oprócz tego proponuje też indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o którym mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie jedynie ze względu na swoją innowacyjność, jakkolwiek także działanie, poparte licznymi, niezależnymi eksperymentami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, tworząca dodatkową asekurację w miejscach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budowle, jak też szkoły lub lecznice. Jej cechą specyficzną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to właśnie dzięki jakiemu wolno zminimalizować niebezpieczeństwo namnażania się zarazków pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma ogromne https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się wielka ilość osób. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnego rodzaju bakterie, wirusy i grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Kolejnym plusem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, umożliwiająca stosowanie niemalże wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej informacji na jego temat wolno zdobyć na witrynie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ czy też po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest znakomitym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Komentarze: 3


noavatar.png
Wirkus 2020-08-02

Już niemal rok po ożenku przetrwali rodzicielami czarującej córeczki, natomiast po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Danielewicz 2020-08-03

Teraz niespełna rok po ślubie dociągnęli dziadkami pociągającej córeczki, tudzież po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Radwański 2020-08-08

Nieustająco na zarodku czerwca przejeżdżali do nas na lato